Příměstské tábory léto 2016

Vážení rodiče, milé děti i tento rok jsme pro vás připravili příměstské tábory, stačí si vybrat!

Mimoni

11.7.-15.7.

Indiánská stezka

18.7.-22.7.

Let do vesmíru

25.7.-29.7.

Simpsonovi – pátrání po donutu

1.8.-5.8.

Stroj času

8.8.-12.8.

Mimoni 2 – pozor změna tématu!

15.8.-19.8.

Star Wars

22.8.-26.8.

Bližší informace dostanete na tel.č.731652549 a mailu spurna@klub21beroun.cz.

Tábory se konají v NZDM Klubu 21, Havlíčkova 8, Beroun každý den od 8:00 do 16:00. Jsou určené pro děti ve věku 6 až 13 let, výjimky je nutné konzultovat s koordinátorem.

S dětmi se snažíme trávit co nejvíce času venku, dovolí-li to počasí.

V ceně je zahrnuto: program a vstupy, oběd, pedagogické vedení, pojištění.

Pro rezervaci místa vyplňte prosím přihlášku: Závazná přihláška na příměstský tábor a odešlete ji na adresu spurna@klub21beroun.cz. Vše je možné vyřídit i v NZDM Klubu 21 osobně. Rezervace místa je platná po zaplacení zálohy, která činí 50%, tedy 750,- a je nevratná v případě zrušení účasti dítěte později než 30 dní před začátkem táboru. Zálohu je možné zaplatit hotově, či převodem na účet po vystavení faktury. Doplatek se platí v den nástupu na tábor, kdy se odevzdává i 2.část přihlášky (bezinfekčnost) a okopírovaný průkaz pojištěnce.

Počet míst je omezený, proto neváhejte a rezervujte místo pro své dítě ještě dnes!

Každý den s sebou děti nosí batoh, lahev na pití, svačinu (na oběd chodíme do restaurace), pláštěnku (v případě možnosti deště).

Pořadatel si vyhrazuje právo tábor zrušit v případě nenaplnění minimálního počtu dětí (4), nejpozději 14 dní před začátkem táboru.

Žádné komentáře.

Odpovědět

You can use these HTML tags: