Studentky doučují žáky základní školy

Studentky SPgŠ v Klubu 21 doučují v případě potřeby žáky 1. a 2.stupně základních škol. Pokud potřebuješ doučování, nebo jen pomoc s přípravou na vyučování,  přijď k nám a jedna ze studentek Ti pomůže!

Do školy v pohodě

Od dubna 2015 do konce března 2016 běží projekt Do školy v pohodě. Projekt je zaměřen na žáky romské národnosti základních škol v Berouně a Králově Dvoře. Jeho cílem je podpora žáků v setrvání v hlavním vzdělávacím proudu prostřednictvím doučování. Dále podpora při integraci cílové skupiny do majoritní společnosti, a to prostřednictvím neformálního vzdělávání v rámci volnočasových aktivit a terénních prací v rodinách cílové skupiny. Projekt podpoří spolupráci mezi NNO, školami a místním OSPOD. Hmotným výstupem bude vytvořená metodika pro zlepšení inkluzivního vzdělávání.

Leták Do školy v pohodě

Mapa kultur

Ve školním roce 2013-204 probíhá projekt “Mapa kultur”. Každou středu odpoledne můžeš přijít výtvarně tvořit s jednou z nadaných studentek SpgŠ. Navštívíte společně jednotlivé světadíly, seznámíte se s tradicemi a zvyklostmi nejrůznějších kultur. Poznáš, že diverzita obohacuje ! Recy-show Každé pondělí po celý říjen a  listopad 2013 si se studentkami ze SZŠ můžeš vyrobit vlastní módní kousek z recyklovaných materiálů a 25.11.2013 se zúčastnit módní přehlídky a soutěžit o pěkné ceny.

Podpora talentů

Věnuješ se výtvarnému umění a nevíš, jak dostat svá díla na veřejnost? Nabízíme Ti  podporu, naší výlohu k vystavení obrazů, fotek, soch… Pomůžeme ti dostat se do berounských galerií.