ARCHIV – Příměstské tábory 2015

I na letní prázdniny 2015 jsme pro vás připravili pestrou nabídku příměstských táborů.

29.6.-3.7. STŘEDOVĚK

Lektoři: Karolína Pondělíčková

Všichni středověcí rytíři a princezny, nechť se přihlásí na tento tábor. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost zúčastnit se historických klání, výpravy na hrad a výroby kostýmu. Přidejte se k nám a poznejte kus historie!

13.7.-17.7. BLÁZNIVÝ VĚDEC

Lektoři: Karolína Pondělíčková

Bláznivé pokusy po celý týden. Kde všude najdeme fyziku a chemii? A není to nuda! Přidej se k týmu vědců alepoň na jeden týden!

20.7.-24.7. ROBINSON CRUSOE

Lektoři: Lucie Malcová, Tereza Ernestová

Staňte se na jeden týden trosečníky a naučte se fígle, jak přežít v přírodě. Čeká na vás spousta her v přírodě!

27.7.- 31.7. HOBIT

Lektoři: Jan Hrubý

Přidejte se k výpravě do Středozemě. Turisticky zaměřený tábor na téma Hobita.

3.8.-7.8. SHERLOCK HOLMES

Lektoři: Sabina Richterová

Týden plný detektivních záhad a příběhů k vyřešení. Musíš se držet stop a určitě dorazíš k cíli!

10.8.-14.8. BYL JEDNOU JEDEN ŽIVOT

Po tomto týdnu budete přesně vědět, jak lidské tělo funguje.  Zahraj si na bitvu mezi bílými krvinkami a viry!

24.8.-28.8. POZNÁVÁME SAFARI

Lektoři: Nikola Gierczakowská

Poznávejte zvířátka, vytvořte si masku na karneval a pojeďte s námi na výlet do pražské Zoo. Výtvarně-dramaticky zaměřený tábor zve všechny táborníky, kteří se nezaleknou ani tygra!

Tábory jsou určeny pro děti ve věku 6 až 12 let. Vyjímky je nutné konzultovat s koordinátorem táborů.

Cena zahrnuje pedagogické vedení, program, stravu a pojištění.

Program probíhá ve všední dny od 8:00 do 16:00 v NZDM Klubu 21, Havlíčkova 8, Beroun.

Počet míst je omezený, proto neváhejte a přihlašte své dítě ještě dnes. Místo je rezervované po zaplacení zálohy, která činí polovinu ceny tábora.

Pro více informací kontaktujte Zuzanu Spurnou na tel.č. 731652549 nebo na mailu spurna@klub21beroun.cz.

Vyplněnou přihlášku zašlete na uvedený mail, nebo ji přineste osobně do NZDM Klubu 21. Chcete-li dítě přihlásit na více táborů, je nutné vyplnit přihlášku na každý tábor zvlášť.

Závazná přihláška na příměstské tábory je ke stažení zde: Závazná přihláška na příměstský tábor.

Pořadatel si vyhrazuje právo tábor zrušit v případě nedostatečného naplnění, nejméně však dva týdny před začátkem tábora.