ARCHIV Příměstské tábory 2017

Jako každý rok máme pro vás pestrou nabídku příměstských táborů, stačí si vybrat!

10.-14.7. Piráti z Karibiku

Přidej se na plavbu na Černé perle!
Výtvarně zaměřený tábor vede Johana Gaďová a Nikola Gierczakowská.

17.-21.7. Kniha džunglí

Poznávej říši zvířat, kde Mauglího vychovali vlci.
Výtvarně zaměřený tábor vede Nikola Gierczakowská a Karolína Nebeská.

24.-28.7. Superhrdinové

Objev v sobě skrytou superschopnost, i ty ji máš!
Pohybově zaměřený tábor vedou Lucie Slavíková a Sabina Richterová.

31.7.-4.8. Cesta kolem světa

Cesta kolem světa za osmdesát dní? Společně ji zvládneme za týden!
Poznávací tábor vedou Dominika Kozová a Lucie Slavíková.

7.-11.8. Let do vesmíru

Připravte se na nejúžasnější cestu po naší galaxii.
Výtvarně zaměřený tábor vede Johana Benešová.

14.-18.8. Mimoni

Plno zábavy si užiješ s roztomilými Mimoni 🙂
Výtvarně zaměřený tábor vede Johana Benešová a Nikola Gierczakowská.

21.-25.8. Zootropolis – obsazeno

Přidej se k nám a pomoz vyřešit detektivní záhadu!

28.8.-1.9. Pod olympijskými kruhy

Spousta zábavy, sportu a pohybu, přidej se k táboru, kde týmová práce je na prvním místě.
Pohybově zaměřený tábor vede Anna Marková a Adam Reiterman.

Bližší informace dostanete na tel.č.731652549 a mailu spurna@klub21beroun.cz.

Tábory se konají v NZDM Klubu 21, Havlíčkova 8, Beroun každý den od 8:00 do 16:00. Jsou určené pro děti ve věku 6 až 12 let, výjimky je nutné konzultovat s koordinátorem.
S dětmi se samozřejmě snažíme trávit co nejvíce času venku, dovolí-li to počasí.

V ceně je zahrnuto: program a vstupy, oběd, pedagogické vedení, pojištění.

Pro rezervaci místa vyplňte prosím přihlášku: závazná přihláška na příměstský tábor a odešlete ji na adresu spurna@klub21beroun.cz. Vše je možné vyřídit i v NZDM Klubu 21 osobně. Rezervace místa je platná po zaplacení zálohy, která činí 50%, tedy 850,- a je nevratná v případě zrušení účasti dítěte později než 30 dní před začátkem táboru. Zálohu je možné zaplatit pouze hotově v NZDM Klubu 21. Doplatek se platí v den nástupu na tábor, kdy se odevzdává i 2.část přihlášky (bezinfekčnost) a okopírovaný průkaz pojištěnce.

Počet míst je omezený, proto neváhejte a rezervujte místo pro své dítě ještě dnes!

Každý den s sebou děti nosí batoh, lahev na pití, svačinu (na oběd chodíme do restaurace), pláštěnku (v případě možnosti deště).

Pořadatel si vyhrazuje právo tábor zrušit v případě nenaplnění minimálního počtu dětí (5), nejpozději 14 dní před začátkem táboru.