Příměstské tábory 2018

I tento rok máme pro vaše děti přichystanou pestrou nabídku příměstských táborů, stačí si vybrat!

9. – 13. 7. Harry Potter

16. – 20. 7. Šmoulové

23. – 27. 7. Malá mořská víla

30. 7. – 3. 8. Cesta kolem světa

6. – 10. 8. Avengers

13. – 17. 8. Starověký Egypt

20. – 24. 8. Hledá se Nemo

27. – 31. 8. Návrat do minulosti

Bližší informace dostanete na tel. č. 731652549 a mailu spurna@klub21beroun.cz.

Tábory se konají v NZDM Klubu 21, Havlíčkova 8, Beroun každý den od 8:00 do 16:00. Jsou určené pro děti ve věku 5 až 12 let, výjimky je nutné konzultovat s koordinátorem.
S dětmi se samozřejmě snažíme trávit co nejvíce času venku, dovolí-li to počasí.

V ceně je zahrnuto: program a vstupy, oběd, pedagogické vedení, pojištění.

Pro rezervaci místa vyplňte prosím přihlášku:  přihláška na příměstský tábor a odešlete ji na adresu spurna@klub21beroun.cz. Vše je možné vyřídit i v NZDM Klubu 21 osobně. Rezervace místa je platná po zaplacení zálohy, která činí 50%, tedy 900,- a je nevratná v případě zrušení účasti dítěte později než 20 dní před začátkem táboru. Zálohu je možné zaplatit pouze hotově v NZDM Klubu 21. Doplatek se platí v den nástupu na tábor, kdy se odevzdává i 2.část přihlášky (bezinfekčnost) a okopírovaný průkaz pojištěnce.

Počet míst je omezený, proto neváhejte a rezervujte místo pro své dítě ještě dnes!

Každý den s sebou děti nosí batoh, lahev na pití, svačinu (na oběd chodíme do restaurace), pláštěnku.

Pořadatel si vyhrazuje právo tábor zrušit v případě nenaplnění minimálního počtu dětí (5), nejpozději 14 dní před začátkem táboru. V takovém případě vracíme plnou částku zálohy a vždy se snažíme rodičům pomoct najít místo na jiném táboru v Berouně.

Rodiče jejichž příjmy nejsou dostačující mohou požádat o dotované místo na táboře. Nedostatečné příjmy je nutné doložit.